◘Strapo◘

Jméno: Strapo
Povolání: Rapper, zpěvák
Věk: 21
Datum narození: 10. 03. 1989
Místo narození: Československo
Znamení: Ryby
O teprve 16ctiletém Strapovi se začalo poprvé mluvit v lednu roku 2006, kdy vyhrál v Bratislavě battle Bombaklad. O měsíc později v tom samém roce Strapo opět bodoval - tentokrát v bratislavské kvalifikaci AAFB a na konci dubna tento freestyle vyhrává. Porazil jména jako Zverina a Kaidžas.

Strapo procestoval víc battlů než všichni slovensští MC´s dohromady a téměř všechny vyhrál. Že je talent, už nemusí nikomu dokazovat. Ale chtěl se představit i v jiném světě, než jen freestyler. A tak nahrál 9 trackový debut "Mc, ktorý vedel prive´la“. Bez jakýchkoli zábran pokračuje ve své karieře dál a v roce 2006 se hrne na největší akci roku : Artattack Freestyle Battle, kterou jednoznačně vyhrává ve finále proti Zverinovi. O rok později si na stejné akci obhájí svůj titul ve finále proti Ideovi.

V roce 2008 vydává nový mixtape "50:50 feat. Dj Spinhands". Tento mixtape obsahuje napřiklad tracky jako je : "Hejtery Gulateho Stola", "Južasny Hit", "Sorry" (feat.Tafrob), "Recept" aj.
Jeho nejnovější track se objevil na internetu teprve nedávno, jedná se o "Duel O Mrakodrap", který dal dohromady spolu s Restem. K tomuto tracku je natocen i videoklip. Držme mu pěsti, dzime dzeci !